By | 17 marca 2017

Wynajęcie pokoju w Rewalu na wakacyjny odpoczynek to świetna decyzja. Jest to miejscowość chyba jedna z najatrakcyjniejszych na polskim wybrzeżu. Noclegi w Rewalu pozwalają nam na wycieczki i wędrówki prawie po całym zachodnim i środkowym wybrzeżu, bo miejscowość położona jest między Kołobrzegiem, a Kamieniem Pomorskim. Niedaleko Rewal jest Niechorze, a tam zabytkowa latarnia morska. Wynajmując pokój w Rewalu, mamy bardzo blisko do tego ciekawego zabytku. Bardzo blisko z wynajętych noclegów w Rewalu mamy do Trzęsacza, gdzie możemy zobaczyć skutki niszczącego działania morza, bo są tam, już prawie w morzu fragmenty kościółka, który kiedyś stal w znacznym oddaleniu od morza, a teraz wisi na wysokim, 15 metrowym klifie, a pod spodem szumi morze.

Rewal jest piękna miejscowością,. A niektórzy mówią że nie ma takiej drugiej nad Morzem Bałtyckim. Mieszkańcy Rewala są nastawieni tylko na turystów, wszystko robią , by byli oni zadowoleni. Przygotowują dla nich wiele noclegów w Rewalu. Pokoje w Rewalu, w kwaterach prywatnych, jak również w hotelach, czy ośrodkach wypoczynkowych są bardzo blisko plaży. Cała miejscowość właściwie żyje z turystyki, bo w sezonie potraja się liczba mieszkańców Rewala. Gmina inwestuje w rozwój bazy noclegowej, dlatego nie ma problemu z wynajęciem pokoju w Rewalu, czy zabezpieczeniem sobie innego noclegu w Rewalu.

Naokoło jest mnóstwo campingów i pól namiotowych, tak że jeśli ktoś nie chce wynajmować pokoju w Rewalu, to może znaleźć nocleg w Rewalu właśnie tam. Zachęcają do tego niezbyt wysokie ceny noclegów w Rewalu. Oferta jest właściwie na każdą kieszeń. W związku ze zbyt dużą konkurencja, turysta może jeszcze negocjować cenę pokoju w Rewalu z jego właścicielami. Zawsze kilka złotych przyda się na inne atrakcje, których w Rewalu jest mnóstwo. Przecież to miejscowość nie tylko wypoczynkowa, więc nie tylko plaża, ale i atrakcje wieczorne. Rewal oczywiście stawia na rozrywkę zarówno dla dzieci , jak i dla dorosłych. Wieczorem można pójść potańczyć, bo jest mnóstwo pubów nie tylko z piwem, ale i z muzyka.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *